Yeni Sohbet Odaları Yeni Görünüm Yeni Özellikler Harika Mobil Kullanım Deneyimi

erhaba, yeni sohbet odaları dediğiniz de ne anladığınızı bilmem ama, öyle bir sohbet yazılımı ile karşılaştım ki işte yeni sohbet odaları diye buna denir dedirtecek özelliklere ve görünüme sahip. Farklı kişisel seçenekler, yeni özellikler, harika mobil kullanım deneyimi. Hemen blog sayfamdan sizlerle paylaşmak istedim.

Yeni Sohbet Odalarında Neler Var?

Bir web sitesi editörü olarak İnternet’i oldukça sık kullanan ve bir çok web sayfasını ziyaret eden birisiyim. İlgi alanım genelde sohbet odaları olduğu için genelde ziyaret ettiğim siteler bu tip yerlerdir. Az önce rastladığım bir sohbet odasında bulunan sohbet yazılımı oldukça ilgimi çekti. Bakmak isterseniz  adresine göz atabilirsiniz. Sanırım yeni sohbet odaları artık bu şekilde olacak. Bir çok özelliğe sahip olan bu yazılım ile kullanıcılar artık eşsiz bir farkında lığı anında görecekler.

İşte Yeni Sohbet Odaları Özellikleri

  • Resim yükleyebilme özelliği
  • Profil oluşturabilme özelliği
  • Anlık durum iletisi paylaşma
  • Arkadaş ekleme
  • Sohbet odası içindeki yazdığınız mesajlarda profil resminizin görünmesi
  • Nick listesinde profil resminizin görünmesi
  • Özel konuşmalarda resim göndermek almak
  • Sesli ve görüntülü konuşma özelliği
  • Bir çok sohbet odası seçeneği

Bence harika özellikler, bunun yanın da bildiğiniz gibi irc sohbet odaları sistemi ile kullanıcılarına İnternet üzerinden muhabbet etme imkanı sağlayan sitelerde bu özellikleri bulmak mümkün değil. Hal böyle olunca IRC sohbet odaları için Türkiye’de bir ilk olan bu yeni sohbet odaları görünümü herkesin beğenisini kazanacağı kesin gibi görünüyor.

Bizde Yeni Sohbet Odaları Sistemine Geçtik

Daha eğlenceli ve kaliteli bir sohbet fırsatı için yeniliklere kayıtsız kalamazdık. Bu yeni sohbet yazılımını artık sohbetet.net sitesi kullanmaya başladı. Çok kısa sürede aldığımız olumlu geri dönüşler ile doğru bir karar verdiğimizi anladık.

Kullanmaya başlamak ve ne olduğunu daha yakından görmek için hemen  girişine giderek yeni sohbet odaları içinde çevrim içi olun. Gözlemlerinizin ardından olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top